Fotograf Tomek Sokalski - fotografia ślubna, fotografia modowa, studyjna - Fotograf Ślubny Opole Tomek Sokalski
Instagram
Instagram

O mojej stronie

Start !!!

Dzień dobry.

Jak już pewnie Państwo wiedzą nazywam się Tomek Sokalski i jestem fotografem. W tym poście chciałbym opisać krótko moją nową stronę.

Zawsze chciałem mieć własną stronę internetową, stronę poświęconą fotografii. Niestety wielokrotnie brak czasu powodował odsunięcie moich marzeń na bok. W końcu udało się! Jednak przed stworzeniem strony, pojawiły się dwa problemy.
Pierwszy: element wizualny (jak strona miałaby wyglądać);
Drugi: kto mi ją skonstruuje?
Dużo czasu poświęciłem nad ułożeniem sobie w głowie, co chciałbym żeby się na niej znajdowało. Chciałem, żeby przyciągała wyglądem, funkcjonalnością i innowacyjnością, żeby była inna niż wszystkie, dostosowana do moich potrzeb, a przede wszystkim do potrzeb odwiedzających ją gości i potencjalnych klientów. Ludzi, którzy  zapamiętaliby co na niej się znajduje i co może się przydać. Z uwagi na powyższe Menu strony głównej podzieliłem na kilka zakładek: O Mnie, Oferta/Galeria, Twoje zdjęcia, Blog, Cennik, Kontakt. Poniżej opiszę niektóre z nich:

 

 

OfretaGaleria-widok-strony„Oferta/Galeria”.  Zakładka, w której umieszczane będą moje najlepsze zdjęcia, głownie o tematyce ślubnej ale również zdjęcia z I Komunii Świętej, zdjęcia studyjne albo plenerowe. Ta zakładka, to moje portfolio i jednocześnie oferta dla nowych klientów.

 

 

 

 

 

Twoje-zdjecia-1024x682„Twoje zdjęcia”. Zakładka, w której umieszczane będą wszystkie zdjęcia z różnego rodzaju Wydarzeń, w których uczestniczyłem wraz z aparatem. Każda sfotografowana osoba, może odszukać swoje zdjęcie i zamówić odbitkę do domu.

 

 

 

 

 

mój-Blog„Blog”. Zakładka, w której opisywał będę tematykę związaną z fotografią, modą.

 

 

 

 

 

 

Zapraszam do czytania mojego Blogu, komentowania wpisów i oglądania strony.

 

 

Tomek Sokalski
20-07-2015
1 komentarz

Komentarze

Co myślą inni?

Jacek pisze:

Pikny blog, niesamowite kadry!

Możliwość komentowania jest wyłączona.